Akceptujemy następujące metody płatności:

  • Przelew natychmiastowy Przelewy24
  • Płatność kartą kredytową (Mastercard lub Visa)
  • Apple Pay (dostępna od 17.07.2023)
  • Opłata na rachunek
  • Płatność gotówką przy odbiorze
  • PayPal
  • Przelew na polskie konto bankowe (przedpłata)

 

Wszystkie oferowane przez nas metody płatności są w pełni bezpieczne. Wszelkie dane osobowe (np. dane płatnicze, adres e-mail i adres korespondencyjny) oraz dane płatności są zabezpieczone poprzez szyfrowanie oraz dodatkowy proces autoryzacji.

 

Przelew natychmiastowy Przelewy24

Szybka, bezpieczna i wygodna metoda płatności. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę internetową Twojego banku. Możesz również skorzystać z płatności za pośrednictwem systemu BLIK. Po dokonaniu transakcji automatycznie powrócisz na stronę zooplus.  

 

Płatność kartą kredytową (Mastercard lub Visa)

Pobranie pieniędzy z rachunku karty następuje w ciągu kilku dni od momentu wysłania towaru przez zooplus do klienta. Podczas dodawania nowej karty możesz zapisać dane karty do realizacji kolejnych zakupów.


Apple Pay

Apple Pay jest dostępne jako metoda płatności dla urządzeń z systemem iOS w naszej aplikacji i mobilnym sklepie internetowym. Możesz wybrać tę metodę płatności w polu realizacji transakcji. Jest ona dostępna przez Safari i umożliwia płatność przy użyciu połączonej karty płatniczej. Płatność odbywa się bezpośrednio za pośrednictwem konta Apple. Po złożeniu zamówienia użytkownik zostaje przekierowany do firmy Apple w celu autoryzacji płatności określonej wartości zamówienia. Gdy tylko zostaniemy poinformowani o autoryzacji, zostanie rozpoczęty proces wysyłki - w zależności od czasu dostawy wskazanego wraz z towarem.


W zależności od metody płatności wybranej za pomocą Apple Pay, zostanie ona obciążona faktyczną kwotą faktury, pomniejszoną o wszelkie rabaty, kupony itp. natychmiast po realizacji wysyłki.


Opłata na rachunek

W tym wypadku, Klient zobowiązuje się opłacić rachunek w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru. Wiążący jest dzień wpływu płatności na konto zooplus. Nie możemy zagwarantować, że ta forma płatności będzie dostępna dla każdego zamówienia.

 

Płatność gotówką przy odbiorze

W tym wypadku należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę.

 

PayPal

Jeśli wybierzesz PayPal, zostaniesz przekierowany na stronę płatności PayPal, aby dokończyć płatność. Jeśli nie masz konta PayPal, możesz je założyć podczas procesu składania zamówienia.

 

Przelew na polskie konto bankowe (przedpłata)

Należy przelać należną kwotę w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Pamiętaj, aby podać numer zamówienia w tytule przelewu. Przelew należy wykonać na nasze polskie konto bankowe:

zooplus SE

Bank Pekao SA

Numer konta w systemie IBAN: PL75124060741111001044407497

Kod SWIFT/BIC banku: PKOPPLPW

 

Realizacja przelewu bankowego może trwać od 1 do 3 dni roboczych. Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu pełnej płatności.

 

W określonych przypadkach lub w zależności od wybranego przez klienta rodzaju dostawy, zooplus zastrzega sobie prawo akceptacji jedynie niektórych metod płatności.

 

Więcej informacji na temat dostępnych u nas metod płatności możesz znaleźć tutaj.